Renditingimused

1. Renditingimused
1.1. Tingimused kehtivad www.lauamangurent.ee broneerimiskeskkonna omaniku Rentner OÜ (Laenutusettevõte), Tule 6-26 ,Saue, Harjumaa, 76505, registrikood 14966506, info@lauamangurent.ee ja broneeringu sooritanud isiku (Klient) vahel toodete rentimisel tekkivate õigussuhete kohta. Käesolevate üüritingimuste mõttes on Inventar – välja üüritavad lauamängud ja nende lisad, nupud, kaardid, jms lauamängu juurde kuuluvad osad.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad interneti broneerimiskeskkonna vahendusel toodete üürimisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad seadused.

1.3. Üürileandja ettevõte võib muuta broneerimiskeskkonna üldtingimusi ja toodete ning teenuste hindasid. Muutustest teavitatakse broneerimiskeskkonnas. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi ja hindu.

1.4. Inventar on Rentner OÜ omand. Inventari omavoliline edasilaenutamine, müümine, rentimine ja igal viisil võõrandamine on keelatud.

1.5. Kliendil on õigus inventari kasutada ainult sihtotstarbeliselt.

1.6. Klient kohustub kasutama inventari heaperemehelikult.

1.7. Inventar tuleb tagastada üürilepingus näidatud tähtajaks. Kui inventari ei ole õigeaegselt tagastatud nõutakse kliendilt sisse hüvitus hilinenud päevade eest kahekordses üüritasu suuruses summas.

1.8. Üürileandja ettevõttel on õigus üles öelda leping koheselt kui selgub, et klient on esitanud valeandmeid, klient ei maksa üüritasu õigeaegselt, ei taga inventari säilimist üürileantud kujul, kasutab inventari lepingutingimusi eirates või rikub muul moel käesolevat lepingut. Lepingu katkestamise korral on klient kohustatud tagastama üüritud inventari koheselt.

1.9. Klient on kohustatud teatama üüritud inventari kahjustustest ja purunemisest üürileandjale esimesel võimalusel. Kliendil ei ole õigust inventari ise remontida (va kui on kokku lepitud teisiti). Üüritud inventaril on keelatud eemaldada osi ja neid vahetada ilma üürileandja nõusolekuta.

1.10. Kliendil lasub vastutus inventari varguse ja kadumise korral. Klient on kohustatud hüvitama inventari kaotuse või hävinemise üürileandjale.

1.11. Inventari varguse korral on klient kohustatud koheselt teatama nii politseisse kui ka üürileandjale.

1.12. Üürileandjal on õigus nõuda kliendilt sisse kogu tekkinud kahju. Kui inventar on hävinenud või seda ei ole muul põhjusel võimalik tagastada, lasub kliendil kohustus nii üüritasu maksmiseks kui ka inventari täishinna hüvitamiseks.

1.13. Üürileandja ei vastuta kliendi või kolmandate isikute mistahes kahjude eest. Kõik varustuse kasutamisega seotud riskid lasuvad kliendil ning klient on kohustatud hüvitama tekkinud kahjud üürileandjale ning kolmandatele osapooltele.

2. Hinnad
2.1. Broneerimiskeskkonnas olevad hinnad sisaldavad käibemaksu.
2.2. Sooduskoodi olemasolul arvutatakse toote allahindlus peale sooduskoodi sisestamist ostukorvis.

3. Tellimuse vormistamine
3.1. Toode lisatakse ostukorvi ning vajadusel valimist tootelehel nupu „Lisa ostukorvi“ vajutamist.
3.2. Ostukorvis on võimalik koguseid muuta ning tooteid ostukorvist eemaldada.
3.3. Broneeringu vormistamiseks tuleb ostukorvis vajutada nuppu „Vormista tellimus“ – klient suunatakse broneeringu vormistamise lehele.

Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Laenutusettevõtte omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

3.4. Broneering loetakse vormistatuks peale kinnitus emaili saabumist kliendi e-posti aadressile.

3.5. Rendipaketi aeg hakkab kehtima alates sellest, kui tellimus on jõudnud kliendi valitud pakiautomaati.

4. Tasumine
4.1. Tasumine on võimalik pangalingi või arvega.

5. Tellimuse tühistamine
5.1. Kliendi broneeritud toote puudumisel tühistab laenutusettevõte tellimuse. Tellimust võib tühistada nii osaliselt, kui täielikult. Tühistatud broneeringust informeeritakse koheselt klienti.
5.2. Kui mingil põhjusel enne tellimuse lähetamist selgub, et kõiki või osasid mänge ei soovita rentida, võib ilma igasuguse põhjenduseta tellimuse tühistada informeerides Lauamängurendi meeskonda.
5.3 Laenutusettevõte peab kliendile tellimuse summa hüvitama 14 päeva jooksul alates kliendi tühistamisteate kättesaamisest. Laenutusettevõte võib raha tagasi maksmisega viivitada juhul, kui ta ei ole kaupa tagasi saanud või temani pole jõudnud tõendid selle kohta, et klient on  kauba tagastanud. Hüvitis peab sisaldama ka transpordikulusid, mille klient tasus tellimuse tegemisel.

6. Muud tingimused
6.1. Broneerimiskeskkonnas säilitatavaid andmeid Kliendi ja tema tellimuste kohta käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni. Üürileandja ettevõte ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele.
6.2. Kliendi ja üürileandja ettevõtte vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel. Üürileandja vastab Kliendi kaebustele ja pretensioonidele e-posti teel hiljemalt 5 tööpäeva jooksul. Kokkuleppe mittesaavutamise korral on pooltel õigus pöörduda TKA-sse või Harju MK-sse.

Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest.

7. Kohaletoimetamine

7.1. Pärast rendilepingu jõustumist (arve tasumist) komplekteerib laenutusettevõte tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartnerile hiljemalt kolme tööpäeva jooksul.

7.2. Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: Smartposti pakiautomaat.

7.3. Kauba saatmiskulud kannab laenutamisettevõte ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

7.4. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3 tööpäeva jooksul alates rendilepingu jõustumisest.

7.5. Kauba tagastamise juhend saadetakse kliendile koos tellimusega e-mailile. Kaup tagastatakse laenutusettevõtte poolt valitud pakiautomaati.

7.6. Lepingu lõppemisel tagastama inventari laenutusettevõttele mitte halvemas seisukorras, milles see oli kliendile üleandmise ajal, arvestades normaalset kulumist; kasutama inventari heaperemehelikult. Kauba mittetagastamisel lasub kliendil tasuda kahekordse paketihinna suurune leppetrahvi laenutusettevõttele.

7.7. Laenutusettevõte Rentner OÜ ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida laenutusettevõte ei saanud mõjutada ega ette näha.

7.8. Tellimused lähetatakse kliendile vastavalt  SmartPost saadetiste tingimustele.

8. Laenutusettevõtte kontaktid:
Rentner OÜ

+372 52 199 88

Tule tn 6-26, Saue linn, Harjumaa, 76505

Registrinumber: 14966506

E-post: info@lauamangurent.ee

Veebileht: www.lauamangurent.ee